Najlepsze buty do siatkówki

Będąc sportowcem, wybór odpowiedniej pary butów jest nieodłączną częścią. Podobnie jak w innych grach, są też specjalnie zaprojektowane buty do siatkówki. Wybór Najlepszych butów do siatkówki nie tylko faktycznie przyspiesza grę, ale także zwiększa szansę jej wygrania. Przed dokonaniem transakcji zakupu sprytnym sposobem jest przeczytanie najnowszych opinii o butach sportowych. Badanie przeglądowe nie tylko oszczędza pieniądze i czas, ale także zapewnia rozsądne podejmowanie decyzji.

Najlepsze buty do siatkówki można rozpoznać po ich składzie, który obejmuje również drobne szczegóły, takie jak materiał użyty do produkcji. Poziom oddychalności, styl, obcasy, niezawodność, wygląd i dotyk.

Ten przewodnik zawiera najnowsze recenzje najlepszych butów do siatkówki 2021.

1. Adidas Originals Crazyflight

Wyposażone w takie atrybuty, jak technologie boost i ADITUFF, cholewka SPRINTSKIN, wkładka z PU i niebrudząca podeszwa zewnętrzna, te buty do siatkówki są więcej niż gotowe na korty, są gotowe na sezon. Mają konstrukcję, która pomaga w zrywaniu palców i łagodniejszym uderzeniom związanym z lądowaniem. Ponadto ten but zapewnia im piękną estetykę; to znaczy, możesz wyglądać tak dobrze, jak się czujesz podczas ich noszenia.

Pomagając w palcach i niższych uderzeniach, amortyzacja boost ™ jest rewelacyjna. Współczynnik obciążenia może być uciążliwy w okolicy kolan, zwłaszcza biorąc pod uwagę powrót uderzenia po skoku wzwyż; nie mówiąc już o powtarzalnych skokach. W siatkówce nie brakuje skoków; Dlatego te buty do siatkówki są idealnym wyborem.

Te buty są średniej klasy pod względem kosztów w porównaniu z innymi najlepszymi butami do siatkówki na tej liście. Mają mnóstwo technologii i są wykonane z wysokiej jakości materiałów, których oczekujemy od Adidasa. Jako takie, te buty są dobrze wykonaną inwestycją.

PLUSY

 • Zwiększona amortyzacja
 • Cholewka SPRINTSKIN
 • Niebrudząca podeszwa zewnętrzna
 • Formowana wkładka
 • Technologia ADITUFF

MINUSY

 • Trochę szerokie
Sprawdź Cene dla:

2. Asics Volley Elite

Dla tych, którzy potrzebują nieco większego wsparcia kostki, te wysokie męskie buty do siatkówki ASICS są świetnym rozwiązaniem. Amortyzacja żelowa pomaga obniżyć współczynnik obciążenia; a także przygotowanie Cię na przejściowe zmiany pozycji. Innymi słowy, możesz zachować wygodę i skoncentrować się na wykonywanym zadaniu; co jest, miejmy nadzieję, kolejnym zwycięskim strzałem. Dzięki nakładkom ze skóry syntetycznej Twoje stopy mają stabilne środowisko, a gumowa podeszwa zewnętrzna pomaga zapewnić bardzo potrzebną przyczepność podczas nagłych zatrzymań.

Ten system obniża ogólną wagę buta poprzez podeszwę zewnętrzną, jednocześnie zachowując integralność struktury. Innymi słowy, zyskujesz to, co najlepsze z obu światów, lekkość i trwałość. Biorąc pod uwagę dodatkową wagę wysokiego w porównaniu z niskim szczytem, ten system jest bardzo potrzebnym atrybutem. Dzięki temu systemowi zyskujesz wygodne zbieranie palców i zmniejszone współczynniki uderzenia związane z lądowaniem. Zasadniczo te buty do siatkówki zapewniają przyzwoity ogólny stan stóp pod względem obciążenia.

Te buty do siatkówki ASICS są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają wsparcie kostki osobom, które tego potrzebują. To sprawia, że te buty do siatkówki są warte każdego wydanego grosza.

PLUSY

 • Syntetyczna cholewka
 • Gumowa podeszwa
 • Żelowa amortyzacja
 • Technologia systemu Trusstic

MINUSY

Sprawdź Cene dla:

3. Asics Gel-Rocket 9

ASICS zawsze znajdował się na szczycie list przebojów dzięki swoim osiągnięciom w tworzeniu najbardziej wygodnego i trwałego obuwia. Mając to na uwadze, Gel-Rocket 9 nie jest nowicjuszem w technologii ASICS i wyjątkowej wartości. Odkryj nowsze i lżejsze buty do siatkówki, ze zwiększoną gumową podeszwą zewnętrzną i zaktualizowaną stylistyką zapewniającą maksymalny komfort dzięki świetnemu modelowi ASICS Gel Rocket.

Podczas ciągłego biegania, skakania i poruszania się Twoje stopy mogą być przytłaczająco gorące. Dzięki nowej, lekkiej cholewce z siateczki i syntetycznym nakładkom Twoje stopy mogą otrzymywać potrzebny im tlen. Właściwa amortyzacja to największy czynnik oddzielający Cię od potencjalnego bólu podczas gry lub po jej zakończeniu. Dzięki rakietowej amortyzacji GEL w przedniej części stopy Twoja stopa jest stale przygotowana na każdy skręt, uderzenie i moment wypełnienia uciskiem.

Dzięki gwarantowanej właściwością ASICS zbudował sobie markę, jeśli chodzi o wysokiej jakości obuwie sportowe, ale cena nie oddaje tego sprawiedliwie. Wielu uważa, że cena nie jest w tym przepadku adekwatna do jakości. Więc jeśli szukasz niedrogich butów, które uwielbiają siatkarze, to są one najlepszym wyborem.

PLUSY

 • Amortyzowana wkładka
 • Lekka konstrukcja
 • Trwała konstrukcja
 • Oddychająca siatkowa cholewka

MINUSY

Sprawdź Cene dla:

4. Asics Gel-Tactic 2

Doskonałe do obniżania lądowań przy uderzeniach i wspomagania palców przy palcach, te buty ASICS zawierają technologię Trusstic System. Mają przewiewną cholewkę z siateczki, która wspomaga przepływ powietrza i poprawia ogólny stan stóp. Wspierające syntetyczne nakładki na cholewce zapewniają stabilność; w ten sposób możesz z łatwością manewrować, zachowując jednocześnie znaczenie siły w pozycji. Ponadto gumowa podeszwa zewnętrzna pomaga w przyczepności. Ponadto te buty do siatkówki mają bezszwową konstrukcję.

Wykonana z myślą o oddychaniu i zachowaniu stabilności, cholewka ma pod spodem siateczkę z syntetycznymi nakładkami – ten but zapewnia odpowiednią elastyczność bez uszczerbku dla integralności strukturalnej.

Buty do siatkówki ASICS mają wyjątkowo dużą powierzchnię siateczki, która stanowi część cholewki. To z kolei umożliwia większy przepływ powietrza. Ten aspekt ma ogromne znaczenie dla osób cierpiących na stopę atlety lub inne dolegliwości związane ze stopami związanymi ze środowiskiem, w którym nie ma oddychalności. Te buty do siatkówki należą do najniższej kategorii skojarzenia kosztów. Są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują większego przepływu powietrza w bucie. Innymi słowy, te buty są doskonałym dodatkiem do kolekcji obuwia każdego siatkarza, nawet jeśli są rotacyjne.

PLUSY

 • Syntetyczna cholewka
 • Gumowa podeszwa
 • Technologia systemu Trusstic
 • Bezszwowa konstrukcja
 • Oddychająca otwarta siatka

MINUSY

Sprawdź Cene dla:

Wniosek

Najważniejszą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przed zakupem, jest to, jaka jest lokalizacja gry, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W pełni określone zalety i wady każdej marki obuwia do siatkówki pomagają w zakupie najlepszych butów do siatkówki zarówno na mecze halowe, jak i zewnętrzne. Niezależnie od tego, czy poszukujesz butów o wysokiej amortyzacji, stabilnych, oddychających czy jakiejkolwiek innej kategorii butów do siatkówki, ten przewodnik po recenzji zapewni czytelnikowi najlepszą pomoc w tej kwestii.